busy na każdą okazję

Aktualności

Busko Zdrój - ŁÓDŹ - nowy rozkład jazdy

Z przyjemnością informujemy o nowych połączeniach do Łodzi.

Kierunek Łódź (Kursuje cały tydzień oprócz środy).

Odjazdy z:

BUSKO-ZDRÓJ Zdrój / ul. Waryńskiego (MDA) 07:10 13:20

BUSKO-ZDRÓJ Centrum / ul. Poprzeczna 07:15 13:25

Chmielnik /Plac Kościuszki 07:39 13:49

Kielce / D.A. Żelazna (dworzec busów na Żelaznej)  05:45 08:28

Kielce / DA. Czarnowska (Dworzec PKS) 05:47 08:30 14:38

MIEDZIANA GÓRA / ul. Łódzka (74) (kapliczka) 06:00 08:43 14:51

MNIÓW / ul. Kielecka / 06:13 08:56 15:04

 

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / D.A 07:38 10:21 16:29

RZGÓW / Centrum Handlowe PTAK  08:14 10:57 17:05

ŁÓDŹ / Dworzec Łódź - Kaliska PKP  08:39 11:22 17:30

ŁÓDŹ / WPA - Łódź - Fabryczna  08:57 11:40

 

Kierunek Busko Zdrój , P. Kielce (kursuje cały tydzień oprócz środy)

Odjazdy z:

ŁÓDŹ / WPA - Łódź - Fabryczna  09:25 15:20 18:00

ŁÓDŹ / Dworzec Łódź - Kaliska PKP  09:45 15:40 18:20

RZGÓW / Katowicka / Babichy 6,6 49,5 41,4 20,5 10:06 16:01 18:41

TUSZYN / Al. Jana Pawła II / Poddębina 2,5 25,0 23 10:12 16:07 18:47

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / D.A 10:42 16:37 19:17

MNIÓW / ul. Kielecka 12:06 18:01 20:41

MIEDZIANA GÓRA / ul. Łódzka (74) (kapliczka) 12:19 18:14 20:54


KIELCE / 1 Maja (os. Herby) /  12:28 18:23 21:03

KIELCE / Czarnowska (BUS) / 12:33 18:28 21:08

Kielce / Żytnia (BUS / Hala) /  12:35 18:30 21:10

 BILETY OD 1 ZŁ NA www.muszkieter.pl