Wynajem busów oferta

W związku z opóźnieniami na kolei

04 marca 2012
W związku z opóźnieniami na kolei na trasie Kraków - Warszawa uruchmiliśmy dodatkowy autobus na kurs odjazd z Kielc do Warszay o 15:30 z dworca PKS Kielce ul. Cxzarnowska 12 stanowisko 4.

Jednocześnie przypominamy, że możliwość zakupu biletu online jest blokowana na 2 godz. przede rozpoczęciem kursu. Nie oznacza to, że brak jest wolnych miejsc a jedynie jest odpowiedzią na interwencje naszych kierowców.

Przypominamy także, że za pośrednictwem naszej strony klikając w baner KUP BILET ON-LINE można dokonać zakupu biletów w obie strony w bardzo korzystnych cenach, np. Kielce - Warszawa- Kielce za 31,02 PLN (+opłaty serwisowe 1,23PLN) dla studenta.
Baner ten znajduje się po prawej stronie i jest w kolorze czarnym.

Klikając w baner "Sprzedaż biletów autokarowych online" po lewej stronie macie Państwo możliwość zakupu biletów na kursy przewoźników współpracujących z nami w ramach sieci Voyager, jednakże w chwili obecnej nie ma tam możliwości zakupu biletów na nasze kursy w obie strony. Problem został zgłoszony administratorowi systemu i w najbliższym czasie nastąpi modernizacja systemu.