61

busy na każdą okazję

Wynajem busów oferta

ZMIANY W ODJAZDACH Z KIELC

Od 18 października do Buska a od 26 października do Staszowa - odjazdy z Kielc z ul. Mielczarskiego 121, a od 26 października także odjazdy z Kielc do Staszowa przez Chmielnik, Gnojno, Szydłów, Kurozwęki.

Od 26 października ulega zmianie miejsce początkowego odjazdu linii Kielce - Staszów przez Chmielnik. Odjazdy odbywać się będą z ul. Mielczarskiego 121.

Od18 października 2012 - powrót na ul. Mielczarskiego 121 linii Kielce - Busko Zdrój oraz Kielce - Połaniec.

Rozkład jazdy w wyszukiwarce na stronie www.muszkieter.pl zostanie uaktualniony wkrótce.
Dla paażęrów linii do Staszowa powinno stanowić to udogodnienie, gdyż zarówno nasze kursy kończące w Staszowie jak i kursy przelotowe do Sandomierza, Gorzyc będą odjeżdżać z jednego miejsca. Jednocześnie przypominamy, że został zmieniony rozkłąd jazdy na linii Kielce - Staszów - Bogoria- Klimontów - Łoniów - Koprzywnica - Sandomierz - Gorzyce.
Odjazdy z Kielc ul. Mielczarskiego 121: 6:05 7:55 13:20 14:10  15:55  17:50   odjazdy cały tydzień

W związku z dość wysokimi kosztami odjazdów z kieleckiego dworca PKS oraz z Buska Zdroju z MDA zmuszeni zostaliśmy do zmiany rozkładów jazdy na liniach Kielce - Busko Zdrój oraz Kielce - Połaniec.

Od dnia 18 października wszystkie kursy zwykłe do Buska Zdroju zarówno te które kończą się w Busku jak i kursy przelotowe przez Busko Zdrój ,np. do Kazimierzy Wielkiej czy Połańca rozpoczynają się w Kielcach z ul. Mielczarskiego 121.

Z dworca PKS Kielce przy ulicy Czarnowskiej pozostają nasze odjazdy linii Warszawa - Kielce - Busko/Pińczów.

W Busku Zdroju

Zmianie ulegają także odjazdy z Buska Zdroju. Spowodowane jest to postawą Rady Gminy i znacznymi kosztami za korzystanie z przystanków. Odjazdy odbywać sie będą jedynie z ulicy Poprzecznej. Autobusy nie będą przejeżdżały koło szpitala powiatowego przy ul. Bohaterów Warszawy ani przy ul. Wojska Polskiego.

Dofinansowanie

Firma otrzymała dofinansowanie