155

busy na każdą okazję

Pytania o przystanki

Pytania o przystanki

Przystanki na linii Pińczów - Busko - Warszawa kliknij łącze

Pytania , które najczęściej dostajemy w sprawie przystanków:

Gdzie jest ul Mielczarskiego (przystanek startowy w Kielcach)
Trzeba znaleźć dworzec PKP, przejść przejściem podziemnym w stronę Czarnowa, po wyjściu z przejścia skierować się w prawo, za kilkanaście metrów znajduje się przystanek.
Można takze odnaleźć ulicę Sienkiewicza w Kielcach ( główny deptak miejski) , ulica ta po stronie zachodnim kończy się właśnie wspomnianym tunelem

Szczegóły pokazuje poniższa mapka.

 
Wyświetl większą mapę

Czy bus zatrzymuje się na przystanku przy Hynka na trasie Warszawa - Radom?

Aktualnie w rozkładzie jazdy mamy dwa przystanki w Warszawie pod PKIN i Al. Krakowska rejon Malowniczej ( dla wyjazdu z Wawy)
Za zatrzymanie sie poza wyznaczonymi przystankami grozi kara 3 000,00 PLN nałożona w drodze decyzji administracyjnej, od której niezwykle ciężko jest sie odwołać. W związku z powyższym nie możemy zatrzymywać sie na wszystkich przystankach  w tym na Hynka.
Przy następnej aktualizacji rozkładu będziemy czynić starania aby dołączyć ten przystanek do rozkładu co umożliwi korzystanie z niego
 
 
Czy kierowca zatrzymuje się na wszystkich przystankach i w każdym miejscu ?
Nie , gdyz nie wszystkie przystanki mamy uwzględnione w rozkładach jazdy. Dlatego należy zasygnalizować kierowcy wcześniej konieczność zatrzymania sie na przystanku, gdyż po jego minięciu również nie jest możliwe zatrzymanie się w dowolnym , bezpiecznym miejscu.

Dofinansowanie

Firma otrzymała dofinansowanie